DP Development

Společnost DP Development Group v posledních 10-ti letech vybudovala v Rakovníku 6 zcela nových bytových domů v klidné lokalitě za Penny Marketem. Celkem zde nalezneme 133 bytových jednotek, v současné době již prodaných.

Aktuálně máme ve výstavbě dva bytové domy blok A a blok B v lokalitě na Zátiší o celkovém rozsahu 70 bytových jednotek. Většina již je rovněž prodána. Nyní však připravujeme na Zátiší v těsném sousedství 2. etapu, kde jsme připravili 3 bytové domy po 30 bytových jednotkách. Byty v bloku C je možné již rezervovat.

Využíváme moderních stavebních technologií, izolací, vnějších i vnitřních fasádních postupů. Domy jsou vybaveny bezbariérovými prostornými výtahy s komunikační technologií a ke každému bytu je určeno parkovací stání nebo garáž.

Každý klient má možnost si navrhnout vzhled bytu, volí si obklad, dlažbu, vanu či sprchu do koupelny, podlahovou krytinu, design dveří a obložek. Výjimkou není ani možnost změny dispozice bytu. Jsme schopni zajistit změnu elektroinstalace, rozvodu vody, odpadu. Na základě dohody akceptujeme i vlastní dodávku určitých částí interiéru.

Zájemce o koupi bytu si s námi může domluvit schůzku po telefonu nebo e-mailu a byty si nezávazně prohlédnout ve skutečném provedení a kvalitě. Nabízíme také možnost prodiskutovat způsoby financování, přípravy smluvní dokumentace, změny dispozice bytů, dokončení stavby, orientačních nákladů s provozem bytu, i např. následné správy budovy.

Více informací o projektu "V Zahradách" naleznete na této adrese: http://www.dpdevelopment.cz/.

Novinky

Žádné dostupné novinky