Co o nás řekli naši zákazníci?

 • Vlastník bytu v bloku D

  Byl jsem spokojen s přístupem společnosti, žádné komplikace během naší spolupráce nenastaly, nic mi nechybělo, vše proběhlo v pořádku. Termíny byly dodrženy a byt byl také ve slíbené kvalitě. Byl jsem naprosto spokojen, rád doporučím.

 • Vlastník bytu v bloku D

  Byl jsem spokojen, neměl jsem žádný problém, všechno bylo ok, termíny i kvalita dle domluvy.

 • Vlastník bytu v bloku E

  Celkově jsem byla spokojena s přístupem zástupců společnosti, vyskytly se nám komplikace s bankou. Pan Družecký výborně, snažil se pomoci a nakonec se to vyřešilo. Většinu věcí jsme věděli od pana Družeckého nebo od firmy, co pokládala podlahy. Termíny i kvalita byla dodržena.

 • Vlastník bytu v bloku E

  Všeobecně jsme byli spokojeni, nenastaly žádné komplikace, vše dle domluvy ve slíbené kvalitě a čase.

 • Vlastník bytu v bloku F

  S přístupem firmy jsme byli spokojeni. Vážnější komplikace nenastaly. Chyběla projektová dokumentace v elektronické podobě. Termíny dodrženy a ve slíbené kvalitě byt předán. Určitě pozitivní zkušenost. Mohu jen doporučit.

 • Vlastník bytu v bloku E

  Celkově jsme byli spokojeni, problémem bylo řešení sprchového koutu, ale došlo k dohodě bez dalších komplikací. Ke zlepšení bychom navrhli Lepší řešení odsávání z prostoru kuchyně a koupelny. Termíny byly předány dle domluvy a ve slíbené kvalitě. Průběh celé komunikace od prvotního jednání až po předání bytové jednotky byl bez problémů. Případné dotazy nebo změny byly řešeny vzájemnou dohodou.

 • Vlastník bytu v bloku E

  Vše bez problémů, celková spokojenost, termíny dle domluvy a také ve slíbené kvalitě. Žádné komplikace nenastaly.

 • Vlastník bytu v bloku F

  Celková spokojenost, vše bez problémů. Jsem s přístupem a kvalitou práce velmi spokojená.

 • Vlastník bytu v bloku F

  S přístupem firmy jsem byl spokojen, nějaké komplikace nastaly, ale všechny problémy byly vyřešeny. Ke zlepšení bychom nenavrhovali nic zásadního, jen bych možná uvítal, kdybych měl někde (na papíře) definováno, co je přesně standardní vybavení (a v jaké je to ceně) pro případné klientské změny. Nabýval jsem dojmu, že při odečtech stavební firma používá velkoobchodní ceny a při vícepracích (vícenákladech) je mi účtována vysokohorská přirážka. Termíny dodrženy, stejně tak slíbená kvalita. Přeji vám hodně štěstí v budoucích projektech, děláte to dobře.